O firmie

Producent i dystrybutor artykułów ekologicznych w tym bawełny, juty i papieru.

 

Markę EcoTrading stworzyliśmy z miłości do natury. Jesteśmy przekonani, że w naturze jest niezwykła moc. Tworzymy ekologiczne produkty, które powstały z 100% pochodzących z naturalnych upraw.

 

Klienci docenią produkty EcoTrading, bo idealnie wpisują trend ,,zero waste’’ i reguły Fair Trade. Uważamy, że ekologiczny produkt to taki, który powstał z najwyższej jakości surowców i jego produkcja wspiera lokalną społeczność. 

 

Wszystkie naturalne produkty EcoTrading czerpią z tradycji, przekazywanych z pokolenia na pokolenie i 100% naturalnych surowców.

 

Klienci wysoko cenią produkty EcoTrading za to, że są ekologiczne, solidnie wykonane i trwałe, a przy tym praktyczne i eleganckie. 

 

Od bawełny na polu do finalnego produktu – dobrze znamy nasze surowce i produkty dzięki bezpośrednim relacjom z dostawcami. Z czystym sumieniem możemy zagwarantować profesjonalne wykonanie wszystkich produktów, konkurencyjne ceny i ciągłość dostaw.

 

EcoTrading jest partnerem, który gwarantuje wysoką jakość produktów, terminowość zamówień, dostawę na terenie Polski, a przy tym atrakcyjne ceny! 

 

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na produkcję różnego rodzaju ekologicznych produktów codziennego użytku. Dostarczane przez nas produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Sprawdzona technologia produkcji powoduje, że wytwarzane produkty charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi.